İLETİŞİM FORMU

Şirket Profili

Kaan Medikal, Analitik Toksikoloji uygulamalarının konu olduğu Klinik ve Adli Toksikoloji alanlarında uzmanlaşmış bir firma olarak edindiği tecrübe birikimini bu alanda faaliyet gösteren kurumlara, bilim dünyası tarafından onaylanmış, kalitesini uluslararası standartlara göre belgelendirmiş önde gelen üreticilerin vücut dışı tanı ürünleri ile çözümler üretmektedir.

Firmamız, 1999 yılından bu yana Türkiye Sağlık Sektöründe başarı ile hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini 2004 yılında ISO 9001 2000 sertifikasını alarak tüm müşterilerine bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Ürün ve Servis Hizmetlerimiz

Dünyanın en saygın üreticilerinden tedarik ettiğimiz tanı kitleri ve laboratuvar malzemeleri ile zengin bir ürün seçeneği sunmaktayız.

Ürün yelpazemiz seneler boyunca sürekli olarak genişleyerek, bugün Terapötik İlaç Düzeyi İzlenmesi (TDM) ve Uyuşturucu Madde Tetkiki (DAU) ürünlerinden, numune hazırlama sistemleri, referans standartlar, güvenli biyolojik ürün taşıma ürünlerine kadar, hasta başı testler ile sofistike analiz sistemleri aralığında ihtiyaca cevap verecek şekilde uzanmaktadır.

 

Sertifikalarımız